Yoğunluk spor yapmana engel olmasın.
Bazen, özellikle de akşamların hızlı geçtiği bu mevsimde, egzersize öncelik vermek için gün içinde yeterli zaman yokmuş gibi hissedebilirsin.

Üretkenliğini ve zindeliğini en üst düzeye çıkarırken, gününün kesintiye uğramasını en aza indireceğin önerilerimize bir göz atabilirsin.

İşe Gidip Gelişini Antrenmana Dönüştür

İşine yeterince yakın yaşıyorsan, toplu taşıma veya araba kullanmadan, ofise bisikletle gidip gelmeyi düşünebilirsin. Böylece gününü boşa harcamadan tam bir antrenman yapmak için mükemmel bir fırsat yakalamış olacaksın

Toplu taşıma kullanmak durumundaysan birkaç durak önce inmeyi ve ofise oradan yürümeyi deneyebilirsin

sporu-hayatina-kat-spor-yasam-001

İşe Gitmeden Önce Antrenman Yap

 İster bir grup dersine katıl, ister kulüpte veya evde egzersiz yap, alarmını biraz daha erkene kurarak kahvaltı etmeden önce antrenman yapabilirsin.

Öğle Aranda Spor Yap

Sadece vücut ağırlığını kullanarak yapabileceği bir sürü egzersiz vardır. Bu egzersizlerle ilgili en güzel şey, bunları istediğin zaman, istediğin yerde yapabilmendir.

Bu egzersizler için ne uzun bir süre ayırmana ne de herhangi bir ekipmana ihtiyacın var. Molandan en iyi şekilde yararlan ve birkaç egzersizi bu saat diliminde yapmayı dene. Öğle tatilinde egzersiz yapmak hem kan akışını hızlandırır hem de öğleden sonra kendini yenilenmiş ve daha üretken hissetmeni sağlar.

2015 yılından beri ilgili, güler yüzlü hizmetle 3.500m² alan üzerinde birçok hizmet sunuyoruz. Sağlıklı yaşamanın, sporun etkisini sosyal alanlarla ve fırsatlarla çoğaltıyoruz.

Telefon

0212 879 08 82 | 0533 170 51 83

Konum

Kavakli Mahallesi Ayasofya Caddesi No:2/1 Beylikdüzü / İstanbul

Kapalı Havuz © 2021 Geliştiren: Adapte Dijital

Call Now ButtonHEMEN BİZİ ARAYIN