Stüdyo Dersleri

Şimdi Hareket Zamanı

Stüdyolarımızda spor alışkanlığınızı geliştirecek ve eğlenceli hale getirecek birçok grup dersi bulunuyor. Sabah ve akşam saatlerinde katılabilecek zumba, pilates ve total body dersleri ile hareketin tam zamanı!

Vücudunuzda yaşadığınız ağrıları gidermek, yağ yakımın hızlandırmak hatta stres atmak bile bu dersler ile mümkün.

Stüdyo Dersler

Pilates

Günümüzün en popüler egzersizi pilates. Vücudunuzu şekillendirmek, esnekliğiniz arttırmak, duruş bozukluklarını gidermek, ağrılarınızı azaltmak hatta kurtulmak için pilatesi tercih edebilirsiniz.

Vücudun genel sağlığını iyileştirmek amacıyla geliştirilmiş bir spordur. 

Gündüz ve akşam saatlerinde eğitmenlerce belirlenen seviyeye uygun derslere katılabilirsiniz.

Stüdyo Dersler

Total Body

Vücudunuzun koordinasyon, denge, esneklik kazanması için yapılan bütün şeklinde bir antremandır. Yüksek oranda kalori yaktıran ve kuvvet kazandıran programı vardır.

Esnemeleriniz, hareketleriniz ve gelişmeleriniz bir eğitmen tarafından gözlemlenerek devam etmelidir.

Total Body egzersizine stüdyolarımızda katılabilirsiniz.

Stüdyo Dersler

Fitness Zumba

Enerjinin ve eğlencenin egzersiz halidir zumba. Latin Amerika ve hip-hop kültürünün yüksek ritimleriyle bütünleşerek vücudunuz için yüksek yağ yakımlı bir antreman istiyorsanız kesinlikle tercih etmelisiniz.

Stres atmak içinde birebir bir spor olan Zumba forma girmek isteyenlerin ilk seçeneği. Zumba grup derslerine merkezimizde katılabilirsiniz.

Stüdyo & Grup Dersleri

Spor alışkanlığınızı grup dersleri ile pekiştirmek çok daha eğlencelidir. Pilates, zumba ve total body dersleri ile vücudunuzun gelişimini destekleyebilirsiniz.

Farklı ders saatleri ve seçenekler ile hayatınıza sporu katarak birçok değişimle karşılaşmanız mümkün. Hem psikolojik hem de fiziksel açıdan birçok olumlu sonuç sağlayacak egzersizleri eğitmen gözetiminde yapmalısınız.

Eğitmen gözetiminde yapılan egzersizlerde daha hızlı sonuçlar almak, yardım almak ve sakatlanmaların önüne geçmek daha kolaydır. Profesyonelin gözetiminde sonuçlara daha hızlı ulaşmak için derslerimize hemen katılın.

Call Now ButtonHEMEN BİZİ ARAYIN