hakkımızda

“Ben sporcunun zeki, çevik ve ahlaklısını severim.”

M. Kemal Atatürk

Sporu Eğlenceli ve Konforlu Hale Getirmeyi Seviyoruz

2015 yılından beri ilgili, güler yüzlü hizmetle 3.500m² alan üzerinde birçok hizmet sunuyoruz. Sağlıklı yaşamanın, sporun etkisini sosyal alanlarla ve fırsatlarla çoğaltıyoruz. 265 m² Fitness alanı, Türk Hamamı, Sauna, Buhar Odası, Stüdyo dersleri alabilirsiniz. Kadın / erkek saat dilimleri ile hizmet veriyoruz.

Ferah, temiz ve geniş bir alanda deneyimli eğitmenlerle birlikte hizmetlerimizi en iyi şekilde sunmayı, devamlılık ile sonuçlarını birlikte görmeyi kendimize ilke edindik. Pozitif ve işine motive bir anlayışla destekleyici, daima ileriyi gözleyen anlayışımız sizin için günden güne gelişiyor.

Fitness

Fitness

Vücut şekillendirmek ve geliştirmek isteyenler için

Kapalı Havuz

Kapalı Havuz

Tüm hijyen standartlarına uygun yarı olimpik havuz

Stüdyo Dersleri

Stüdyo Dersleri

Pilates, Zumba ve Total Body derslerine katılın

Spa

Spa

Sauna, Buhar Odası ve Türk Hamamı ile rahatlayın

"Harekete Geçmek için Tam Zamanı"

0 %

Üye Memnuniyeti

0 +

Stüdyo Dersi

0

Hedefe Ulaşma

0 +

Üye Sayısı

Vizyonumuz

Mutlu nesiller, uzun yıllar sağlıklı bireyler için spor kültürünü üyelerimize ve geniş kitlelere ulaştırmak için her zaman çalışacağız.

Her güne yeniden sağlıkla başlamanın mutluluğunu nesillere aktarmak ve hareketin değerini aktarmak için durmadan ilerliyoruz.

Stüdyo Dersi
99%
Yüzme Dersi
92%
Fitness Eğitimi
95%
SPA Kullanımı
85%
Yüzme Okulu Dersi
90%
Sosyal Aktivite
80%
Dilwyn Beddoe

Dilwyn Beddoe

Findive Founder

Hefin Bevan

Hefin Bevan

Findive Manager

Misyonumuz

Sağlığın önemini her gün yeniden anlıyoruz. Sporun ve hareket etmenin buradaki değerini bilerek büyümek ve ilerlemek için her gün istekle uyanıyoruz.

Üyelerimizin memnuniyeti ve kaliteden ödün vermeden kendi faaliyetlerimizde sektörümüzün ileri gelenleri arasında olmayı hedefliyoruz.

Fiziksel mekanlara değil insana ve insan sağlığına yatırım yapmanın bilincinde olarak iyi bir altyapı ve güler yüz ile sizleri bekliyoruz.

Call Now ButtonHEMEN BİZİ ARAYIN