Beylikdüzü Yüzme Okulu

Beylikdüzü Yüzme Kursu & Okulu

Çocuk yüzme kursu, yetişkin yüzme kursu ve bayanlar için yüzme kursu aramanıza gerek yok. Becerilerinizi, gelişimlerinizi ve özgüveninizi destekleyecek yüzme dersleri almak için Beylikdüzü Kapalı Havuz yüzme okuluna gelebilirsiniz.

Yüzmenizi geliştirmek ya da birebir öğrenmek için bayanlara özel yüzme havuzu saatlerimizi tercih edebilir, çocuklarınız için hafta sonu olan yüzme kursumuz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Birebir yüzme derslerinden hem yetişkinler hem de çocuklar faydalanabilmektedir.

Spor Okulu

Beylikdüzü Yetişkin Yüzme Kursu

Beylikdüzü'nde yüzme kursu arayan yetişkinler için doğru adres Kapalı Havuz. Bayanlara özel saatlerde ve tüm yetişkinler için özel yüzme kursu alabilirsiniz. Yetişkinlerin becerilerini geliştirmek veya öğrenmelerini sağlamak profesyonel eğitmenlerle mümkün.

 

Spor Okulu

Beylikdüzü Çocuk Yüzme Okulu

Çocukların yaşıtları ile sosyalleşmesini sağlamak, özgüvenlerini geliştirmek için spora yatkın olmalarını sağlayabilirsiniz. Beylikdüzü'nde çocuğunuz için birebir, özel ya da grup dersi ile yüzme okulu arıyorsanız bizimle iletişime geçin.

Yüzme dersleri ile kendini günden güne geliştirsin.

Beylikdüzü Yüzme Kursu

Beylikdüzü’nde Kavaklı, Gürpınar ve Yakuplu çevresindeki yetişkin ve çocuklar için yüzme okuluna kolayca kayıt olabilirsiniz. 

Bayanlara ve çocuklara özel dersi ile birçok imkanı bir arada sunan Beylikdüzü Kapalı Havuz ile iletişim kurmak için tıklayınız.

Call Now ButtonHEMEN BİZİ ARAYIN